Bizim Diyar Dondurmacı Promosyon Yapıyor İzle

Tam Ekran

81 izlenme
kanal resmi

kanatsiz

Tüm videoları
Facebook Twitter Google+
LoadingFavorime Ekle Bildir Yorum Yaz

Bildir

Cinsel İçerikŞiddetNefret ve HakaretZararlı AlışkanlıklarÇocuk İstismarıSpamHak İhlali

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

  4 ay önce yayınlandı.

Çizgi Film Tanıtımı


Bizim Diyar izle, Bizim Diyar seyret, Bizim Diyar çizgi film izle, Bizim Diyar çizgi film seyret
  Kategori: Bizim Diyar
Daha fazla göster

Video hakkında yorumunuzu yazın

Bizim Diyar Dondurmacı Promosyon Yapıyor İzle (1 Yorum)

  1. Merhabalar sayın site yönetimi. Ben yeni keşfettim sitenizi açıkçası, scooby doo bölümleri ararken… Fakat sitede yüklü olan Scooby doo bölüm videolarının kaynakları ölümş olduğundan açılmıyor. 4 sene önce yüklenmiş, ölmeleri normal tabi. Hal böyle olunca site aktif değil mi dedim ancak görünen o ki hala içerik yükleme konusunda aktifsiniz. Rica etsem onları yenileyebilir misiniz? Ve mümkünse scooby doo’nun diğer bazı dizilerini de yükleyebilir misiniz? (Örnek: özellikle iki tanesi var biri; The New Scooby Doo Mysteries 84-85 yıllarında çekilmiş ve scooby doo’nun gizemli maceraları adıyla geçiyor türkçede. Diğeri The Scooby Doo Show 76-78 yılları arasında yayınlanmış. özellikle bu ikisi.) imdbleri: https://www.imdb.com/title/tt0074053/episodes?season=1&ref_=tt_eps_sn_1 ve https://www.imdb.com/title/tt0086767/episodes?season=1&ref_=tt_eps_sn_1 biri iki sezon diğeri üç sezon ama onun 3. sezonu var yani ikisinin de ikişer sezonu lazım eğer bulunabilirse…

    Scooby Doo Where Are You (1969-70), Scooby Doo Gizem Avcıları (2010-13) ve Scooby Doo’nun 13 hayaleti’ni (1985-86) yüklemenize gerek yok benim adıma. Aslında bu scooby doo dizilerinin hepsi restore edilmiş yeni versiyonlarıyla Boomerang Tv ve Cartoon Network kanallarında ve youtube hesaplarında paylaşılıyor ama full bölüm değil sadece kısa videolar halinde. Kanal sitelerinde de mevcut değil full bölümler, vpn ile de girip bulmayı denedim ama malesef yok. Neti alt üst ettim, birkaç yerde var ancak hep ölü linkler. Eğer bir uploader olarak erişebilirseniz paylaşmanızı çok isterim.

    Baya uzun yazdım kafa ağrıttım kusura bakmayın. Söylediklerimi bulamazsanız bile en azından burada yüklü olanların linklerinin yenilenmesini sağlayabilirsiniz umarım. Şimdiden teşekkürler. Umarım talebimi değerlendirirsiniz. Kolay gelsin, iyi günler.

Kategoriler

escort mersin